Garatili iş ve İşçilik.
Bizim en büyük amacımız, müşteri memnuniyetidir. Kullandığımız 1. Sınıf kaliteli havuz ürünleri ve uzman kadromuzun iş becerisi sayesinde bütün taahhüdlerimize garanti veriyoruz.
Müşteri memnuniyeti bizim temel felsefemizdir. Montaj ettiğimiz bütün parçaları büyük bir özen, estetik ve tecrübe ile yapıyoruz. Liner sistemde geliştirdiğimiz, 10 yıl malzeme ve işçilik garantisi bunun en somut örneğidir.
Havuz sektöründe dünyanın en kaliteli markaları olan Astral, Krispol, BSV, DAB, AQUA, Hayward, Renolit, Desjoyaux, Elbe Blue, Zodaic gibi dev kuruluşlarla çalışıyoruz.
Soran Havuz olarak; 2, 5 ve 10 yıllık garanti seçeneklerimiz mevcuttur.
– Kaliteli ürünlerin yanı sıra, Türkiye’de ilk defa işçilikte “para iade garantisi” güvencesi ile bizimle çalışan müşterilerimize büyük bir önem verdiğimizin garantisidir.

# Satış sonrası servis hizmeti

Havuzunuz 7/24 güvence altında, özel servis aracı ve uzman kadromuz ile yapımını ya da tadilatını yaptığımız tüm havuzları servis garantisi altına alıyoruz. Liner kaplama işleminden tutun da,  havuz pompasındaki arızaya kadar bütün servis işlemlerinde Soran Havuz her zaman yanınızda.
Garanti kapsamındaki tüm işlemler, firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır. Garanti dışında kalan bütün işleri de, yine aynı titizlik ve sadece servis ücreti dışında herhangi bir ekstra ücret almadan, sizin için yine biz yapıyoruz.
4 mevsim havuz bakımı ve havuz tadilatı ile size uygun en iyi servis hizmeti sağlıyoruz.