Dip süpürgesi ile yapılan dip temizliği sonucu, filtreniz ancak 40-50 mikron ve daha büyük partikülleri temizleyebilir. Otomatik Havuz robotları ise 2 veya 10 mikron seviyesinde bir torba inceliğine sahiptir. Böylece 1 -10 mikron küçüklüğünde tüm pislikleri temizler.

Soran Havuz olarak, havuz robotlarını özellikle site havuzları ve çocuklu ailelerin havuzlarında özel olarak tavsiye ediyoruz.

Cebinizin Dostu

Havuz temizliğini kapalı devre haline getiriyoruz. Yani hortumla yapılan temizlik sonucu kum filtresine gönderilen pislikler filtredeki basıncı artırır. Sonrasında ise ters yıkama yapılır. Bu nedenle havuzun işletme maliyetine hem su hem de atılan kimyasal eklenmelidir. Otomatik Havuz Robotu ise pislikleri torbasında biriktirir. Sudan ve kimyasaldan tasarruf ederken hem ekonomi sağlarsınız, böylece, havuzun keyfi size kalır.

Kum Filtrenizi Korur

Kum filtresine daha az pislik gittiğinden kum filtreniz daha iyi performans ile daha uzun süre çalışır. Sonuç olarak bakımdan tasarruf sağlar.

Zamandan Tasarruf

Havuz Dip süpürgesi için artık zaman ve güç harcamanız gerekmez. Havuzun keyfi size kalır. Serviz almanız ve bunun için para harcamanıza gerek yoktur.
* Havuz robotlarında, Avrupa ve Amerikan malı tüm marka ve modeller stoklarımızda mevcuttur.