Projede  ebat ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren havuz yapımı, ölçü ve formlarına göre de fiyat değişikliği gösterir. Anahtar teslim bir havuzun fiyatı yüksek iken, sadece ince işleri yapılacak havuzun maliyeti daha düşüktür. Bu yüzden, havuz yaptırırken mutlaka işlem aşamasına ve boyutlarına dikkat edilmelidir.

Havuz yapım fiyatları, hafriyatın açılması, demir donatının döşenmesi, iç mekanik arıtma sistemi borulamanın yapılması, elektrik ve lamba kablolarının çekilmesi, lamba kovanlarının konulması, kalıplarının yapılması.  Havuz yapım fiyatlarında en çok masrafı beton atımı, izolasyon sürülmesi,  mozaik yapılması ile mekanik sistemin montajı tutar.
Müşterinin seçeceği malzemenin kalite ve boyutu fiyata göre farklılık gösterebilir. Havuzda yapılacak en mantıklı yol, anahtar teslim havuzlarda tüm yapımı kaliteli bir firmayı yüklenici olarak seçmek. Soran Havuz olarak 19 yıllık tecrübe ile havuzunuzun tüm işlerini A’dan Z’ye biz yapıyoruz. Havuz yapım fiyatlarındaki uygun maliyeti ve kaliteli malzemesi sayesinde size uzun yıllar kullanacağınız bir havuz keyfi sunuyoruz.
Liner sistem havuzlar, mozaik sisteme göre hem daha az maliyetli hem de daha uygun olduğu için havuz fiyatlarında ön plana çıkmaktadır. Bu konu ile ilgili Liner kaplama sayfası ile iletişim sayfasında bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment