Taşma Sistemli Yüzme Havuzları

Soran Havuz, yüzme havuzları yapımında 23 yılı aşkın bir süredir, uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Yüzme havuzları yapımında, proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple ya da ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüz son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz havuzlar yapımına devam etmektedir. Firmamız estetik açıdan son derece yüksek kalitede üretilmiş ürünlerle havuzlarınızı güzelleştirmenin yanında sağlık ve güvenlik tedbirlerini de göz önüne alarak konforlu, içinizde heyecan uyandıran havuzlara imza atmaktadır.

Genel Kullanımlı Havuzlar

Site, otel, tatil köyü, sosyal tesis gibi ortak kullanım alanlarına inşa edilen havuzlardır. TSE 11899 UHE-1 ve DIN 19643’e göre yapılandırılır. Havuz şekli, büyüklüğü, filtrasyonu ve mekanik tesisatı gibi mühendisliğe ilişkin hesaplar kurallara dikkat edilerek havuzdan yararlanacak kişi sayısına göre hesaplanıp uygun proje ve mekanik tesisat planlaması yapılır.

Özel Kullanımlı Havuzlar

Havuz şekli, büyüklüğü, filtrasyonu ve mekanik tesisatı gibi mühendisliğe ilişkin hesaplar kurallara dikkat edilerek havuzdan yararlanacak kişi sayısına göre hesaplanıp uygun proje ve mekanik tesisat planlaması yapılır.