Havuz Tecrübe İşidir

Havuz projeniz emin ellerde.  Türkiye’de 2000 yılından bu yana bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, imalat, satış ve servis olanakları ile sizlere eksiksiz bir hizmet sunuyor. Kendini sürekli geliştiren imalat ekibimiz sayesinde yaptığımız bütün projelerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 2200 adetin üzerinde imal ettiğimiz havuz sayısı ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmeyi başardık.

Bizim, 19 yıldır süre gelen başarımızın asıl sırrı; kaliteli iş ve işçilikte yatmaktadır. Müşteriye her zaman uygun fiyatlı bir havuz planı sunarken, 10 yıl garanti ve arkamızda bırakacağımız iyi bir referans ilkesi ile diğer firmalara karşı her zaman bir adım öne çıktık.

Soran Havuz’un en büyük avantajı;  Bütün personelimizin, kesintisiz olarak 19 yıldır birlikte havuz işi yapmasıdır. Bizi yeni keşfeden müşterilerimize; “Havuz suyu dolumundan sonra ödeme yapabilirsiniz” önerimiz ile büyük bir takdir topladığımızı gururla söylüyoruz. Çünkü kullandığımız kaliteli malzeme ve tecrübe dolu işçiliğimiz sayesinde her zaman kendimize güvenmenin haklı gururunu yaşıyoruz.